Ogrodowy pasjonat

Założycielem firmy Ogrody pod Śnieżką jest Michał Krysiak, specjalista w dziedzinie ogrodnictwa i architektury krajobrazu, którego życie i kariera są nierozerwalnie związane z miłością do zieleni. Urodzony i wychowany w malowniczym Karpaczu, od najmłodszych lat czerpał inspirację z otaczającej go natury, dorastając w domu z przestronnym ogrodem. Jego edukacyjna ścieżka, prowadząca przez praktyki ogrodnicze w Niemczech i Norwegii oraz edukację w Technikum Ogrodniczym przy Szkole Rolniczej w Sobieszowie, zbudowała solidne fundamenty teoretyczne i praktyczne. Kulminacyjnym momentem w edukacji było uzyskanie dyplomu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, gdzie skupił się na studiach z zakresu architektury krajobrazu.

Jego teoretyczna wiedza, połączona z praktycznymi umiejętnościami zdobytymi podczas pracy jako ogrodnik w jednym z najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce, zaowocowała wyjątkowym połączeniem pasji z profesjonalizmem.
Michał Krysiak, założyciel firmy na koparce

Michał, dzięki swojemu doświadczeniu i nieustannej nauce, z powodzeniem przekształcił swoją pasję w innowacyjne podejście do projektowania i pielęgnacji ogrodów, co zaowocowało założeniem własnej firmy jaką są Ogrody pod Śnieżką.

Chcesz odnowić swój ogród lub stworzyć nowe, pełne życia miejsce?

Skontaktuj się z nami już dziś, a my pomożemy Ci zacząć tę przygodę!